χρόνια εμπειρίας

Σχετικά με εμάς

Εξειδικευμένα εκπαιδευτικά προγράμματα, προσανατολισμένα στις ανάγκες των μαθητών μας

Τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών High Pass ξεχωρίζουν με το εκπαιδευτικό πρόγραμμα που προτείνουν  για την εκμάθηση της κάθε γλώσσας, βασιζόμενο στους έμπειρους καθηγητές και τη χρήση πολυμέσων και διαδραστικών πινάκων(Interactive White Boards). Προσφέρουμε εξειδικευμένα προγράμματα, προσανατολισμένα στις ανάγκες φοιτητών και ενηλίκων.

Ξένες γλώσσες
Η μεθοδολογία μας αποτελεί εγγύηση για την επιτυχία των σπουδαστών μας στις εξετάσεις
Ειδικά Προγράμματα
ielts kai efiges

IELTS

Έναρξη Τμήματος IELTS κάθε 15 μέρες

Το πρόγραμμα μαθημάτων IELTS διαρκεί 1,5 μήνα και παρέχει τις δεξιότητες και τις γνώσεις που χρειάζεστε για να πετύχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα. Τα μαθήματα γίνονται από υψηλά καταρτισμένους καθηγητές με εμπειρία στις εξετάσεις IELTS.

Workshops RE-MEMBER

Τα workshopς RE-MEMBER προσφέρουν στοχευμένη εξάσκηση από έμπειρους καθηγητές της ομάδας highpass. Η ειδικά διαμορφωμένη θεματολογία του προσφέρει στο σπουδαστή τη δυνατότητα να εμπλουτίσει τις ήδη υπάρχουσες γνώσεις του στην εκάστοτε γλώσσα και να ενισχύσει τις επικοινωνιακές του δεξιότητες.

Πληροφορική

Testimonials

Είναι χαρά μας να ακούμε ότι η δουλειά που κάνουμε έχει θετικές κριτικές!

Φόρμα Επικοινωνίας

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα για να δηλώσετε συμμετοχή και να ενημερωθείτε για τα προγράμματα μας. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατόν.

Kεντρικό
    Yποκατάστημα A