Είμαστε HIGH Είμαστε ΚΑΙ PASS και με τη βούλα των αποτελεσμάτων ! Συγχαρητήρια σε όλα τα highpassioπουλα και τις καθηγήτριές μας που κάνανε τα αδύνατα δυνατά να έχουμε και φέτος αποτελέσματα που αγγίζουν το απόλυτο, το 100% ! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους για την προσπάθεια και το θετικό αποτέλεσμα και ένα ευχαριστώ από καρδιάς για την εμπιστοσύνη σας. Ελπίζουμε να φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας ! Καλό μας καλοκαίρι ! Ραντεβού τον Σεπτέμβρη !
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ECCE/ECPE MAY 2021
![](https://highpass.edu.gr/wp-content/uploads/2021/07/219781059_2009493679201255_8833397995896588873_n-980x340.jpg)