Εσύ πόσα High Pass έχεις; Η Υπεραξία του Michigan.

Εσύ πόσα High Pass έχεις;
Η Υπεραξία του Michigan.
Η Ελληνοαμερικανική Ένωση υποστηρίζει έμπρακτα τους επιτυχόντες των εξετάσεων γλωσσομάθειας του University of Michigan, Examination for the Certificate of Competency in English (ECCE) και Examination for the Certificate of Proficiency in English (ECPE) των εξεταστικών περιόδων 2018-2021, παρέχοντας τις παρακάτω υποτροφίες για σπουδές, δια ζώσης ή εξ αποστάσεως, στα ακαδημαϊκά προγράμματα του Hellenic American University, που προσφέρει το Hellenic American College:
➢ 90% υποτροφία στους επιτυχόντες με τέσσερα (4) High Pass
➢ 50% υποτροφία στους επιτυχόντες με τρία (3) High Pass
➢ 40% υποτροφία στους επιτυχόντες με δύο (2) High Pass
➢ 35% υποτροφία στους επιτυχόντες με ένα (1) High Pass
Οι εν λόγω υποτροφίες αφορούν έναρξη σπουδών είτε κατά το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022, είτε κατά το 2022-2023.
To Hellenic American University είναι αμερικανικό πανεπιστήμιο ιδρύθηκε και λειτουργεί στην Πολιτεία του New Hampshire, ΗΠΑ. Eίναι πιστοποιημένο από την Επιτροπή Ιδρυμάτων Ανώτατης Εκπαίδευσης της Νέας Αγγλίας των ΗΠΑ (NECHE). Όλα τα ακαδημαϊκά προγράμματα του Hellenic American University ελέγχονται θεσμικά, εγκρίνονται και τελούν υπό τη διαρκή αξιολόγηση της Αρχής «Επιτροπή Ανώτατης Εκπαίδευσης» της Πολιτείας του Νιου Χαμσάιρ (HEC). Το Hellenic American University διαθέτει εγκαταστάσεις στη Nashua, New Hampshire. Τα προγράμματα στην Αθήνα προσφέρονται στο Hellenic American College μέσω Συμφωνίας Σύμπραξης που έχουν υπογράψει τα δύο ιδρύματα.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο high pass 2310 26.30.30 καθημερινές 12.00-20.00 για να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους και να λάβουνε από εμάς τον κωδικό υποψηφίου που είναι απαραίτητος για να μπορούν να λάβουν την υποτροφία.