Σας ενημερώνουμε ότι τα κέντρα ξένων γλωσσών high pass κλείνουν την αυλαία για τη φετινή χρονιά και αρχίζουν .. διακοπές ! 😛
Από την Δευτέρα 5 Ιουλίου έως και την Κυριακή 22 Αυγούστου θα παραμείνουμε κλειστά. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας ΜΟΝΟ μέσω μηνύματος στη σελίδα του high pass. Υποσχόμαστε ότι θα σας απαντήσουμε άμεσα! ![🙂](//highpass.edu.gr/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif)
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
Καλό καλοκαίρι σε όλους, καλές βουτιές και καλά μας αποτελέσματα ! ![❤](//highpass.edu.gr/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)